رکوردی برای آفریقای جنوبی

شهر ژوهانسبورگ که از نظر جمعیت از بزرگترین شهرهای افریقای جنوبی ست شاهد گرد همائی  بیش از ۱۰۰۰ زن باردار بود و رکورد جهانی را  بدست آورد . این گرد همائی که در کنار مراسم و شوء کودکان بر گزار می شد توانست بسیاری از زنان بار دار را در کنار یکدیگر حمع کند . برگزار کنندگان این تجمع  که به فکر بودند تا برای بدست آوردن رکورد جهانی حدود ۱۰۰ زن بار دار را در این مراسم شرکت دهند ، با کمال تعجب با ۱۱۴۶ نفر که در مراحل  مختلف بار داری بودند مواجه شدند که جهت شرکت در برنامه نام نویسی کرده بودند لذا   برای جلو گیری از هر گونه مشکلی که می توانست برای این زنان بو جود آید تمام بیمارستانهای اطراف محل برگزاری از قبل آماده بودند و چند آمبولانس نیز در این محل حضور داشتند . بدین ترتیب این رکورد در کتاب رکوردهای جهان به  ثبت میرسد . 

/ 14 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
لطيف

سلام.در وبلاگم مطلب نسبتا مفصلی در باره زيباترين پرنده ايران نوشته ام. اگر وقت و علاقه داريد بخوانيدش. اگر هم که نه - اشکالی ندارد. خيلی هم ممنون. ضمنا اين نامنی که می گويند در افريقای جنوبی هست حقيقت دارد؟

شيرين

خيلی جالب است برايم که در کشورهای ديگر اينهمه فکرهای خلاق وجود دارد و کارهايی انجام می شود که عليرغم عجيب بودن به نوعی تنوع را به زندگی ها می آورد

صبا

سلام راستش ببخشيد برای اينکه دير اومدم . به قول آقای قهوه چی ا در ايران هم يه همچين گرد همايی فراهم باشه رکورد رو شکستيم .

صبا

سلامهستی جان شما به بازی ترس دعوت شديد . سری اونوری بزنيد متوجه ميشيد

شيرين

سلام از مطالب زيبايتان ممنون من شيرين از perth استراليا هستم خوشحال می شم بيشتر با هم آشنا شويم

قهوه چی

سلام. ريشه کلمه دختر را نميدانم ولی اينجا به هلندی هم به فرزند مونث «داختر» ميگويند. برخی کلمات تقريبا جهانی هستند. مثل بابا يا ماما. شايد اين کلمات قبل از اينکه انسانها به دستجات مختلف تقسيم شوند و هر يک به گوشه ای از اين جهان پهناور سرازير گردند ابداع شده بودند. ريشه شناسی اين کلمات کار جالبی است. اگر نتيجه خاصی گرفتيد مرا هم مطلع کنيد.

نگين

با سلام ..مفتخریم به اطلاع شما برسانیم سایت جدید "ایران تورنتو " به عنوان اولین و جامع ترین سایت خبری و اطلاع رسانی فارسی در کانادا و آمریکای شمالی ، در شهر تورنتو افتتاح شد. خواهشمند است با مراجعه به این سایت، درصورتیکه مطالب آن را مفید یافتید به سایر خوانندگان خود معرفی نمایید. کليه اطلاعات مربوط به مهاجرت ، تحصيل و اقامت در کانادا http://www.irantoronto.net با احترام گروه فرهنگی و اطلاع رسانی ایران تورنتو مدیا - ایرانتو

تاريخ و جغرافيا

وبلاگ بسيار مفيد و خوبی است ولی حيف که ظاهرا سالی يکی دوبار آب ديت می شود.

شيوا

فقط می تونم بگم جالب بود!